Jako ekspert w zakresie produkcji, montażu i konserwacji konstrukcji stalowych oraz przemysłowych, polegamy na elastycznym materiale konstrukcyjnym. Nie można zaprzeczyć temu, że konstrukcje stalowe mają dużo  więcej zalet w porównaniu z konstrukcjami betonowymi.

Od 12 lat planujemy, projektujemy i budujemy ze stali, a przede wszystkim na stali. Ten wszechstronny, ponadczasowy materiał jest nowoczesny, elastyczny, szybki w montażu oraz co najważniejsze, można go poddać recyklingowi, jeśli zajdzie potrzeba późniejszej zmiany. Jest to nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także oszczędza czas i pieniądze.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu  naszych wykwalifikowanych i pełnych entuzjazmu pracowników znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Ciebie i wyprodukujemy indywidualną konstrukcję stalową. Bez względu na to, jaki chcesz zrealizować następny projekt, niezależnie od tego, czy chcesz zbudować nową halę, wiatę czy też przyrząd gimnastyczny lub schody – zaufaj ekspertom ds. stali i pozwól, aby Katrix doradziło  i spełniło właśnie Twoje oczekiwania!